Zabezpieczenia medyczne imprez

Charakterystyka zabezpieczenia medycznego
Realizując zabezpieczenie medyczne imprezy masowej i sportowej zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta, gdyż jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

dowiedz się wiecej »

Czytaj więcej...

Kursy z zakresu pierwszej pomocy

Zdobycie podstawowej wiedzy i umiejętności praktycznych zachowania się w najczęściej spotykanych stanach zagrożenia życia. Forma szkolenia, sposób przekazywania wiedzy, umiejętności jest przystępny i zrozumiały dla osób nie mających na co dzień styczności z medycyną.

dowiedz się wiecej »

Czytaj więcej...

Szukasz pracy na wakacje albo na dłużej?

Firma Diamed prowadzi nabór na kadrę medyczną! Jest to praca dla młodych ambitnych i pełnych wrażeń ludzi, którzy nie boją się wyzwań! Jeśli jesteś chętnym ratownikiem medycznym, ratownikiem z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych, pielęgniarką oraz lekarzem zapraszamy do kontaktu. Zainteresowany? Wyślij swoje CV oraz informacją dotyczącą dyspozycyjności na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - na pewno odpowiemy.

DZIEŃ UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY

JUŻ 21 MARCA 2016 OD 8.00. DO 13.00. UCZYMY SIĘ RATOWAĆ TONĄCYCH!

Jest to już trzeci DZIEŃ UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY w ZSO w Michowie przy współpracy Pani Dyrektor Bożeny Morawskiej i firmy Diamed.

Tego dnia Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem obejmie WÓJT GMINY MICHÓW - PAN JANUSZ JANKOWSKI i RADA GMINY MICHÓW.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Nasze nowe logo

Serdecznie Zapraszamy - sprawdź jak pracujemy!

Każde nowe zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualniem dzięki temu wzbogacamy swoje doświadczenie, a powierzone nam zadania realizowane są z pełnym profesjonalizmem.

Oferujemy

  • outsourcing personalny,
  • transport medyczny i sanitarny,
  • wynajem ambulansów typu A2, B, C,
  • szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i BHP,
  • zabezpieczenia medyczne imprez
  • pielęgniarstwo